Zima

Slevy

Zima

Pro naše zákazníky máme připravenou širokou nabídku lyží značek Stockli, Blizzard, Fischer a Sporten od základních modelů použitelných pro první obloučky až po špičkové top lyže, které uspokojí i nejnáročnější lyžaře – experty.Naleznete u nás velký výběr lyžařského vybavení a doplňků. Přijďte se nechat hýčkat do naší nové prodejny, kde se na Vás...

Pro naše zákazníky máme připravenou širokou nabídku lyží značek Stockli, Blizzard, Fischer a Sporten od základních modelů použitelných pro první obloučky až po špičkové top lyže, které uspokojí i nejnáročnější lyžaře – experty.Naleznete u nás velký výběr lyžařského vybavení a doplňků. Přijďte se nechat hýčkat do naší nové prodejny, kde se na Vás těší odborně proškolený personál.

Z doplňků nabízíme mimo jiné boty TECNICA, přilby a brýle Bollé, rukavice Reusch, oblečení VIST, Halti a další.


Samozřejmostí je kvalitní servis na stroji Wintersteiger a půjčovna lyžařského vybavení.
KONTAKT: Roman Zavadilík +420603278574 

Zobrazit

Zima V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Lyže

  Pro každého lyžaře se hodí jiný druh lyží. Vybírají se nejen podle toho, jak dobře lyžař jezdí, ale také podle terénu, na kterém se chystá lyžovat. Jiné lyže budou samozřejmě používat pokročilí lyžaři a jiné začátečníci. Existuje ještě zvláštní kategorie závodních modelů, které jsou speciálně vytvořeny pro vrcholové sportovce. Odborníci na jejich vývoj používají ty nejlepší materiály, protože ve sjezdu jde samozřejmě o setiny vteřin.

  Na naší specializované prodejně najdete širokou nabídku lyží značky
  STOCKLI, BLIZZARD, FISCHER a SPORTEN. 

  Rádi Vám poradíme s výběrem. 

  Těšíme se na
  Vás!    

  Kontakt: Roman Zavadilík +420 603 278 574
   

 • Boty

  Připravili jsme pro Vás širokou nabídku lyžařské obuvi TECNICA. Přijďte k nám do specializované prodejny, kde Vám rádi poradíme s výběrem.

  Kontakt: Roman Zavadilík +420 603 278 574 

 • Oblečení

  Připravili jsme pro Vás širokou nabídku lyžařského oblečení VIST, BLIZZARD, HALTI a DAINESE. Na naší prodejně Vám rádi poradíme s výběrem.

  Vist je italská značka založená v roce 1997 dvojicí Roberto Vivian a Elmar Stimpfl. Původně firma vyrábějící desky pod vázání se rozrostla zejména o módní lyžařské oblečení, závodní a tréninkové oblečení, lyže, vázání a lyžařské doplňky. Kolekce značky Vist se vždy vyznačovaly italskou elegancí, kvalitním zpracováním a osobitým designem. Nechyběly modely s opulentními kožešinami nebo šik krystaly Swarovski. Prvky zlata se objevily v luxusní limitované kolekci Aurum, výstřední leopardí potisk v kolekci Snow Leopard. Firma přinesla lyžařskému světu rovněž jedinečný systém uchycení vázání do desky – SpeedLock.

  Společnost Blizzard patří ke gigantům ve výrobě lyžařského vybavení. Svou činnost zaměřuje zejména na výrobu vysoce technicky propracovaných lyží s pokročilými technologiemi, jejichž byla v mnoha případech průkopníkem. Firma ovšem nezůstala pouze u lyží, svým zákazníkům nabízí široký výběr dalšího lyžařského vybavení, jako jsou lyžařské helmy, brýle, hůlky a transportní obaly, kde rovněž dosahuje vysoké kvality produktů.

  Halti je finská společnost specializovaná na výrobu rekreačního a sportovního oblečení, ale i vybavení pro outdoorové aktivity. Nese jméno po nejvyšším finském vrcholu Halti a za léta svého fungování se stala uznávanou značkou spojovanou s funkčností v kombinaci s nejnovější módou.V současné době je Halti mezinárodní společností, která se orientuje především na výrobu oblečení na horolezectví, běh na lyžích, sjezdové lyžování i pěší turistiku. Sportovní nadšenci se mohou na odborně zpracované vybavení spolehnout v každém ročním období. Na Halti nedají dopustit ani profesionální sportovci a značka je oficiálním sponzorem mnoha špičkových sportovců v různých sportovních odvětvích. Je partnerem finského lyžařského týmu.

  Dainese je Italská sportovní značka s dlouhou historií, specializující se na výrobu ochranných prostředků a oblečení pro sjezdové lyžování, snowboarding, MTB a MOTO sport. Produkty značky Dainese používá pro jejich kvalitu, bezpečnost a komfort mnoho profesionálních sportovců a závodníků. 
  Kontakt: Roman Zavadilík +420 603 278 574 

   

   

   

 • Přilby

  Připravili jsme pro Vás velký výběr lyžařských přileb BOLLĚ, CP, BLIZZARD, MARKER a SCOTT.
   
  Kvalitní lyžařská helma by měla být samozřejmou součástí moderní lyžařské výstroje.Lyžování se vyvíjí a s nástupem carvingové techniky se pohyb po sjezdovkách výrazně zrychlil. Tím se také zvýšilo riziko úrazu. Možná, že sami jezdíte opatrně a nepadáte, ale nikdy nevíte, kdy se na kopci vedle vás objeví  nezodpovědný nebo nezkušený lyžař, který přecení své schopnosti a nezvládne se vám vyhnout. Helma vám v takové situaci může zachránit i život.

  Pokud se budete chtít zeptat na další podrobnosti či konzultovat váš výběr, navštivte naši prodejnu, kde vám poradí náš vyškolený personál.

  Těšíme se na vás!


  Kontakt: +420 603 278 574

   

 • Brýle

  Lyžařské brýle jsou nedílnou součástí lyžařské výbavy. Jednak chrání oči proti mechanickému poškození i proti UV záření, a za druhé pomáhají zlepšit vidění ve zhoršených světelných podmínkách. Ovšem nejsou brýle jako brýle. Nabídka výrobců je velmi široká a vlastnosti jednotlivých brýlí se diametrálně liší. Pojďme se pokusit se zorientovat v tom, jak vybrat brýle, které budou nejlépe vyhovovat našim potřebám.

  Pokud si nebudete ani po přečtení tohoto článku vědět rady, nezapomeňte, že nejsme jen e-shop. Rádi vás uvítáme přímo v naší kamenné prodejně, kde vám naši lyžařští specialisté pomohou s výběrem správného modelu lyžařských brýlí.Většina lidí si lyžařské brýle pořizuje na svah pro případ sněžení nebo mlhy. V takových podmínkách jsou brýle nutností.
   
  Brýle ale chrání oči i před UV zářenímBrýle rovněž zamezí podráždění či mechanickému poškození očí větrem nebo proudem vzduchu při rychlé jízdě,odletujícími krystalky ledu při rychlém sjezdu, nebo větvemi stromů.Lyžařské brýle by měly dokonale sedět na obličeji. Proto je třeba vybrat brýle s odpovídající velikostí rámečku. Lyžařské brýle mohou být buď klasické, nebo v provedení určeném k použití přes dioptrické brýle.Zorník je asi nejdůležitější součástí lyžařských brýlí. Rozdíly v jeho provedení mají zásadní vliv na výsledné optické vlastnosti brýlí. 
   
  Zorníky mohou být  ploché či sférické.Velmi důležitá je u zorníků schopnost odolat zamlžování, která je výrazně lepší, pokud je zorník dvojitý, kdy mezi jeho dvěma čočkami je zatavená vrstvička vzduchu.Pokud můžete volte vždy lyžařské brýle s dvojitými zorníky, odměnou bude mnohem menší mlžení brýlí. Zamlžování rovněž snižuje speciální antifog úprava, tedy tenká vrstvička speciální látky, která je u lepších brýlí vždy již z výroby nanesena přímo na zorníku. Brýle se samozřejmě mlží tím méně, čím lépe jsou odvětrány. Proto jsou obvykle v rámečku brýlí, v pěně přiléhající na obličej a někdy i v samotném zorníku větrací otvory.Brýle mohou mít rovněž zorníky vyměnitelnéVelmi prospěšnou speciálně pro lyžování je polarizační antireflexní úprava zorníku, která nepouští k očím sluneční paprsky odražené od lesklých ploch, v našem případě zejména od sněhu.Ještě sofistikovanější jsou fotochromatické lyžařské brýle, u kterých zorníky reagují na množství přicházejícího světla a samy se zatmavují či rozjasňují.Světelná propustnost zorníku pomůže určit, do jakých podmínek je zorník nejvhodnější. Zorníky s malým procentem propuštěného světla (do 20%) se hodí do slunečných podmínek, vysoká světelná propustnost (kolem 90%) je vhodná do zatažených dní nebo mlhy. Čirý zorník určený pro noční lyžování pak propouští 100 % viditelného světla.

  Tabulka použití zorníků dle světelné propustnosti:

  Brýle zásadně zkoušíme s lyžařskou helmou, do které by měly dobře zapadnout, aniž by zůstala mezera mezi horním okrajem brýlí a spodním okrajem přilby. Přilba by rovněž neměla příliš tlačit brýle na nos.
  Na naší prodejně nabízíme tyto značky: BOLLÉ, SCOTT, BLIZZARD, RELAX a SALICE. 
  Kontakt: Roman Zavadilík +420 603 278 574 

 • Doplňky

  Přijďte si vybrat na naši prodejnu ze široké nabídky lyžařských doplňků (ponožky, rukavice, lyžařské hůlky, atd.)

  Kontakt: Roman Zavadilík +420 603 278 574