Zima

Zima

Pro naše zákazníky máme připravenou širokou nabídku lyží značek Stockli, Blizzard, Fischer a Sporten od základních modelů použitelných pro první obloučky až po špičkové top lyže, které uspokojí i nejnáročnější lyžaře – experty.Naleznete u nás velký výběr lyžařského vybavení a doplňků. Přijďte se nechat hýčkat do naší nové prodejny, kde se na Vás...

Pro naše zákazníky máme připravenou širokou nabídku lyží značek Stockli, Blizzard, Fischer a Sporten od základních modelů použitelných pro první obloučky až po špičkové top lyže, které uspokojí i nejnáročnější lyžaře – experty.Naleznete u nás velký výběr lyžařského vybavení a doplňků. Přijďte se nechat hýčkat do naší nové prodejny, kde se na Vás těší odborně proškolený personál.

Z doplňků nabízíme mimo jiné boty TECNICA, přilby a brýle Bollé, rukavice Reusch, oblečení VIST, Halti a další.


Samozřejmostí je kvalitní servis na stroji Wintersteiger a půjčovna lyžařského vybavení.
KONTAKT: Roman Zavadilík +420603278574 

Zobrazit

Zima V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Lyže

  Pro každého lyžaře se hodí jiný druh lyží. Vybírají se nejen podle toho, jak dobře lyžař jezdí, ale také podle terénu, na kterém se chystá lyžovat. Jiné lyže budou samozřejmě používat pokročilí lyžaři a jiné začátečníci. Existuje ještě zvláštní kategorie závodních modelů, které jsou speciálně vytvořeny pro vrcholové sportovce. Odborníci na jejich vývoj používají ty nejlepší materiály, protože ve sjezdu jde samozřejmě o setiny vteřin.

  Na naší specializované prodejně najdete širokou nabídku lyží značky
  STOCKLI, BLIZZARD, FISCHER a SPORTEN. 

  Rádi Vám poradíme s výběrem. 

  Těšíme se na
  Vás!    

  Kontakt: Roman Zavadilík +420 603 278 574