Oblečení

Slevy

Oblečení

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku lyžařského oblečení VIST, BLIZZARD, HALTI a DAINESE. Na naší prodejně Vám rádi poradíme s výběrem.

Vist je italská značka založená v roce 1997 dvojicí Roberto Vivian a Elmar Stimpfl. Původně firma vyrábějící desky pod vázání se rozrostla zejména o módní lyžařské oblečení, závodní a tréninkové oblečení, lyže...

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku lyžařského oblečení VIST, BLIZZARD, HALTI a DAINESE. Na naší prodejně Vám rádi poradíme s výběrem.

Vist je italská značka založená v roce 1997 dvojicí Roberto Vivian a Elmar Stimpfl. Původně firma vyrábějící desky pod vázání se rozrostla zejména o módní lyžařské oblečení, závodní a tréninkové oblečení, lyže, vázání a lyžařské doplňky. Kolekce značky Vist se vždy vyznačovaly italskou elegancí, kvalitním zpracováním a osobitým designem. Nechyběly modely s opulentními kožešinami nebo šik krystaly Swarovski. Prvky zlata se objevily v luxusní limitované kolekci Aurum, výstřední leopardí potisk v kolekci Snow Leopard. Firma přinesla lyžařskému světu rovněž jedinečný systém uchycení vázání do desky – SpeedLock.

Společnost Blizzard patří ke gigantům ve výrobě lyžařského vybavení. Svou činnost zaměřuje zejména na výrobu vysoce technicky propracovaných lyží s pokročilými technologiemi, jejichž byla v mnoha případech průkopníkem. Firma ovšem nezůstala pouze u lyží, svým zákazníkům nabízí široký výběr dalšího lyžařského vybavení, jako jsou lyžařské helmy, brýle, hůlky a transportní obaly, kde rovněž dosahuje vysoké kvality produktů.

Halti je finská společnost specializovaná na výrobu rekreačního a sportovního oblečení, ale i vybavení pro outdoorové aktivity. Nese jméno po nejvyšším finském vrcholu Halti a za léta svého fungování se stala uznávanou značkou spojovanou s funkčností v kombinaci s nejnovější módou.V současné době je Halti mezinárodní společností, která se orientuje především na výrobu oblečení na horolezectví, běh na lyžích, sjezdové lyžování i pěší turistiku. Sportovní nadšenci se mohou na odborně zpracované vybavení spolehnout v každém ročním období. Na Halti nedají dopustit ani profesionální sportovci a značka je oficiálním sponzorem mnoha špičkových sportovců v různých sportovních odvětvích. Je partnerem finského lyžařského týmu.

Dainese je Italská sportovní značka s dlouhou historií, specializující se na výrobu ochranných prostředků a oblečení pro sjezdové lyžování, snowboarding, MTB a MOTO sport. Produkty značky Dainese používá pro jejich kvalitu, bezpečnost a komfort mnoho profesionálních sportovců a závodníků. 
Kontakt: Roman Zavadilík +420 603 278 574 

 

 

 

Zobrazit

Oblečení V této kategorii není žádné zboží.